MHP, İLÇE VE BELDE TEŞKİLATLARI İLE KUCAKLAŞMAYA BAŞLADI

20-01-2011 tarihinde MHP Akhisar İlçe Teşkilatı parti binasında Kırkağaç MHP İlçe Teşkilatı Kadın Kollarını temsilen katılan Başkan Ayşegül Duman ve üyeler Gül Kırbaç, Sebahat Alış, Funda Aktaş’ı ağırladı. Davete ev sahipliğini İlçe Kadın Kolları Başkanı Selma Kırbaşlı, Sekreter Fatma Sungurtaş,  Nurhan Selçuk , Ebru Kutlu, Ayten Dönderen,Sermin Yapar, Feda Keskin yaptı. Toplantıda MHP Akhisar İlçe Teşkilatını İlçe Başkanı Başkan Ali Çavdar, Sekreter Osman Çelik temsil ederken toplantıya Ar-Ge gurubu üyeleri Recai Bakek, Serdar Durmuş, Nurhan Selçuk,Reyhan Özçiftçi katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ali Çavdar İlçe Teşkilatımız 12 Haziran 20011 de yapılacak olan genel seçim için organize bir şekilde çalışmaya başladı dedi. Hiç bir partinin ilçe hatta il teşkilatlarında bulunmayan Ar-Ge gurubunu kurarak bir ilke imza attık, başkanlığını yaptığım Ar-Ge gurubumuza önümüzde ki seçimleri en iyi şekilde yönetmeleri için tüm imkânları sunma sözü vermiş bulunuyorum dedi. Bu kapsamda ziyaretimize gelerek bizi onurlandıran Kırkağaç MHP İlçe Teşkilatı Kadın kollarıyla karşılıklı bilgi alış verişi içinde olma sözünü vererek çok güzel bir paylaşıma adım atıp, diğer ilçe ve belde teşkilatlarımızla da karşılıklı iletişim içinde olarak zenginleşmeyi hedefliyoruz dedi

Ar-Ge gurubu adına söz alan Recai Bakek, çalışmalarımızı parti üyelerimizle paylaşıp onların fikirlerini alarak uygulamaya koyacağız. Amacımız hep birlikte planlı şekilde hareket ederek en iyi sonuca ulaşabilmek dedi. Toplantı sohbet havasında karşılıklı fikir alış verişiyle devam ederken, toplantının 25 Ocak 2011 gecesi Kırkağaç İlçe Teşkilatında yinelenmesine karar verildi. Çekilen fotoğraflar, dostluğun ve bir davaya olan inancın kucaklaşmasını kanıtlayan belgeler oldu.

AR-GE GURUBU

FacebookTwitterGoogle+Paylaş

İlgili Kategori: HaberlerManşet

RSSYorumlar (4)

Yorum Ekle | Geridönüş URL

 1. Sezai Balaban diyor ki:

  Bu organizasyonu yapan Akhisar MHP İlçe Teşkilatı ile Akhisar ve Kırkağaç Kadın Kollarını tebrik ediyor; çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum.Bu gayret ve çalşmaların çok güzel neticelere vesile olacağını umuyor ve yüce mevlanın bu gayret ve çabaları boşa çıkartmamasını diliyorum.

 2. ötüken diyor ki:

  bu zarif,inançlı ve cefakar insanların başaramıyacağı.hiç bier şey yoktur.Allah hepsinden razı olsun.Bunların tekrarlarını mutlak görmek istiyoruz

 3. ebru kutlu diyor ki:

  allah hepimizin yolunu açık etsininşiallah gönüldaşlarım amin…

 4. hakan diyor ki:

  alah yarve yardım cınız olsun iktıdara yakısır bır yönetım

Yorum Ekle